
Dobrča (Robert, 06.02.2018)
Spodaj megla, zgoraj sonce. Do kamnoloma je bil sneg močno načet z višino pa se je odeja debelila. Do Bistriške je zvoženo in primerno za sankanje. Malo pod Lešansko je posijalo sonce. Na vrhu je debelina snežne odeje 130 cm. Spust sem opravil direktno na Lešansko in spodaj rahlo v levo med bukov
