
Kovk (Miha_D., 29.12.2017)
Danes pa zelo na kratko, kajti Mišovemu opisu razmer na Lepem vršiču ni kaj dodati. Na sosednjem Kovku je bilo namreč enako. Razlika je bila le v tem, da sva, ker sva morala parkirati prej, po cesti s smučmi na ramah marširala 2 km do izhodišča in po smučariji spet nazaj. Z Žigom dodajava le še neka

