
Nad Raurisom (Marijana_&_Marko, 09.04.2017)
Tako s Hocharna kot z Sonnblicka (po normalki) se je brez snemanja smuči še prismučalo čisto v dolino. Padlo je nekje 10-15 cm snega, nižje manj, višje tudi več. V soboto s Hocharna je bil nov sneg moker, a je bila zgornja polovica spusta lepa, v spodnji pa je preveč neenakomerno štopalo. V nedeljo
