
Koroška Rinka (Janez_Nastran, 01.04.2017)
V soboto, na prvega aprila dan smo se zapeljali v Logarsko dolino in skozi Turski žleb dostopili do Rink. 2 na Malo, 2 na Koroško. Neprekinjen sneg se je tokrat začel na izravnavi, tik pod GRS bajto. Tako sem smuči in pancarje nosil do tam, letne čevlje parkiral, kože pa uporabil le od tu do pod pla
