
Vogel-Komna (Dežman_I., 18.03.2017)
Kot je že Aleš zapisal,so razmere odlične,le da smo mi imeli malo bolj južen sneg,tako da so psi odpovedovali zaradi mokrote,priporočam rezervne pse.Dvanajst se nas je z dvema kombijama pripeljalo pod Vogel,nato pa hitro v gondolo in po opisani Alešovi turi.Pod Komno so mi odpovedali drugi psi,sem h
