
Škrbina nad Cijanerico (Franci, 17.03.2017)
Ker nam včerajšnji Kanjavec ni bil dovolj,smo si še danes izprosili prosto in se odpeljali v Žlebe. Po cesti,kjer je že več prekinitev smo odromali na Pecol. Vleklo nas je na Škrbino nad Cijanerico,kjer so bile za vzpon optimalne razmere. Za spust smo malo počakali in uživaško odvijugali proti
