
Viševnik (Igor, 06.03.2017)
Zjutraj je še padal dež,potem pa je moj soimenjak odprl zadrgo nad Kaninom in jasnina se hitro bližala Gorenjski.Imel sem nujne opravke,tako da sem na Viševnik odšel šele popoldne.Špuro sta potegnila predhodnika,ki sta se ravno vrnila,ko sem jaz startal.Šlep služba v obliki vlečnic ni delala,ratrak
