
Storžič (Andrej, 10.03.2017)
Petkovo popoldne je bilo za izkoristiti, sicer je bilo vetrovno, a se je treba malo prevetriti. Odločitev je padla na poti, da sva z Juretom namesto na Begunjščico zavila proti Storžiču. Kljub temu, da je snega malo, sva avto pustila pod Domom pod Storžičem. Do doma je bolj ledeno kot sneženo, sneg
