
NA KRN, 30.7.2016
Cel teden so nam mediji tumbali v možgane, da bog ne daj v soboto na cesto, saj bo pršu stric ruski in se mu bomo morali vsi umaknit, da se bo on lahko tekoče vozil po cestah... No koment, res.Vreme napovedano za lepo, brez neviht, idealno torej za v gore in vsa Slovenija naj sedi doma na kavč

