
Po Najlepši/Bambergovi k Očaku (13.11.16)
Vse bolj mi je za obisk gora dišala nedelja kot sobota. Dan prej se malo bolj naspati nikoli ne škoduje, sploh če gre za kakšno resno turo. Naneslo je res tako, da vse bolj kot se je vikend približeval lepša je bila nedelja. Soboto so kolegici in kolega odšli/zgazili "do
