
7.KBK,21.5.2016
Ma, kaj sem jast že kdaj napisala, da ne maram tečt sploh? In ta KBK je za v dolino sam za šprintat.In jast, k so strokovni gledalci-tekmovalci ugotovili, da ne znam tečt , ker tečem malo z ritjo levo, malo z ritjo desno,, moram zato pretečt še tolk več.... Ma, sam, zakaj ne bi

