
MA, EN KRASEN DAN ZA 1 MAJ, 1.5.2025
Alora, tradicija pravi, da je treba za 1.maj h nwogam v Trst. Po poteh naših non. Ma, ker je naši noni stoplo v hrbt, letos pohod odpade. Hehe, hecam se. Ta glavna dva organizatorja sta imela druge obveznosti in ....upam, da ni bil to izgovor za dokončen odpoklic pohoda? Bomo vidli drugu lejtu




