
Če se komu še da...
Zaceti bi bilo treba še bolj zgodaj. Dol odsmucam ob 11:30. Sneg se zacne nad gozdom nad Okrešljem. Najprej do vstopa v Turski žleb nekaj plazovin, ki so v vecjem delu smucljive.Snega do vrha dovolj s kar nekaj novozapadlega mokrega, ki je na strmih delih pri spustu ob prerezu polzel. Žleb brez kam



