Nov termin PETEK skupina 5-7 let 16:00-17:00
Prijave za novo skupino sprejemamo na mail: sportno.plezanje@pdkamnik.si ali tel 031803268 (Žiga)
Kategorija
10.672 novic
Prijave za novo skupino sprejemamo na mail: sportno.plezanje@pdkamnik.si ali tel 031803268 (Žiga)

˝Žal nam je načrte prekrižala očem nevidna prikazen˝ je ob nedavni odpovedi nekega športnega dogodka dejal moj kolega. In jih je tudi nam. Zaradi še vedno veljavnih splošnih omejitev in ukrepov za preprečevanje širjenja bolezni Covid-19 smo si člani AK Ravne in predstavniki PK Martinček enotni, da G


Rok Eržen je imel priložnost za fotografije iz zraka 💙🤍🤍😍 Kredarica in Triglav 📷 Rok Eržen photography
Zaradi zasedenosti športne dvorane po 19.45 uri v sredo, 30.9.2020, odpade trening 10. skupine. Hvala za razumevanje. Ekipa AKSB
7 Vse skupaj se je začelo,ko sem na telefon dobil SMS o odpravi na Peco.Baje čez levi Žlih….Moram priznat da na Peci še nisem bil in me je že s tega vidika pritegnilo povabilo.Mel sem na izbiro ostati doma,ampak sem… Preberi več →
Osem mladih in manj mladih članov se nas je nedeljo v želji po prvem snegu v novi sezoni odpravilo najvišjemu cestnemu prelazu v Sloveniji naproti. Na Vršiču smo se usmerili na markirano planinsko pot v smeri Mojstrovk in se že na izhodišču razveselili snežne podlage. Na vratcih je bi sneg spihan, v

Presenečenje tudi za ovce.. Sneeeg.. 🤍💙 📷 Luka Svetina

⚠️Pazljivo pri obisku visokogorja. Razmere so povsem zimske! Po podatkih Arsa je na Kredarici v noči na ponedeljek zapadlo še 26 centimetrov snega, skupna snežna odeja tako meri že 45 centimetrov. "Sneženje se bo s krajšimi prekinitvami v visokogorju nad nadmorsko višino okoli 1800 metrov nadaljevalo do poznega popoldneva. Zapade lahko še od 15 do 25 centimetrov snega. Zaradi precej močnega vetra bodo nastajali zameti," poroča portal Vreme 24/7.
Zahajati sem začel v višje stene in spodobi se, da pozdravim legende, ki po teh poteh hodijo dlje. Pišem tudi, da ne bom v domačem kraju sebi podobnim popoln neznanec. Vertikalo nam je to sezono omejila kuga. Sam sem zato po padcu železnega zidu sprva osvajal nižje vrhove. Blokom pod Borovo pečjo
Jernej je v 25. avgusta preplezal svoj projekt (Ellipsis, 8b+) v Beli Peči (Sella Nevea). Opremil ga je v letu 2018 skupaj z Gašperjem Pintarjem in Davidom Debeljakom, še dvema vrhunskima plezalcema nove generacije. Po dostopni polici se smer dviga po strmih rumenih ploščah (7b+), in čez čudovito po
Guess who’s back, back again… Ja hudiča boste rekli, a ne. Ma ste že malo pogrešali en tak zapis, pa morm rčt, da mi res ni ratalo kaj napisat. Ko...

Guess who’s back, back again… Ja hudiča boste rekli, a ne. Ma ste že malo pogrešali en tak zapis, pa morm rčt, da mi res ni ratalo kaj napisat. Ko...
V četrtek sva z Manco (AO Bohinj) peljali optimističnih misli, da bo stena suha, proti Jezerskem. Dobra ura dostopa, nekaj lahkega poplezavanja in že sva stali v smeri. Plezali sva hitro, sledili skici in svedrom. Proti vrhu so naju trije … Beri naprej → The post Nova centralna v Veliki

Klub ima svojo oglasno desko že dolga leta na stavbi “elektrotehne”, kjer je sedaj cvetličarna, nasproti Tuša v trgu. Prvo tablo so nam naredili še v fabriki (če se prav spomnim) pred kakimi tridesetimi leti. Steklo sedanje je načela UV svetloba, tako da me je Miha nakurblal, da zrihtam
Sezona plezanja v severnih stenah se počasi zaključuje, zato se z Martinom odločiva za Široko peč, da še izkoristiva zadnji topel vikend preden nastopi prava jesen. Mihelič pravi da v Vzhodni steber lahko vstopi le izkušena naveza, zato sva stvar vzela resno in iz Tržiča štartala kar ob 4 uri. Na d