Trenje in zadoščenje :D
Letni izpiti so nam zaenkrat žal odpadli, sem pa imela danes neke vrste “izpitno turo”. Iskali smo kakšno plezarijo, ki ne bi bila pod snegom. Milan je imel že dolgo časa ogledano smer JAO nad Bohinjskim jezerom in kljub oblačni napovedi smo danes ujeli idealne razmere za plezanje te sme







