Četrtkovi sestanki se vračajo
S četrtkom, 21.5.2020, ponovno začenjamo z rednimi tedenskimi sestanki odseka. Sestanek bo na prostem. Od prisotnih se pričakuje upoštevanje zdaj že splošno znanih priporočil za higieno in druženje v skupinah. Lepo vabljeni! Super bo! 🙂









