Bavarska
V nedeljo, 21.7. smo se v družbi sosednjega AO povzpeli čez Steno po Bavarski. Vipavska naveza je prenočila v Vratih, ajdovska pa se je pripeljala po avtocesti. Kljub različnim začetkom smo bili na vstopu v smer praktično skupaj ob 6:30. Bili smo edini, vreme lepo po napovedi, temperatura ugodna. Sm
