Novoletni Triglav
Ker ga zadnjič nisem. In ker je bil res lep dan. In ga je bilo škoda izpustiti. 🙂 Na noviga lejta dan šele 20 do 9h iz Krme. Ob 13h proti vrhu, ob 14h na vrhu. Sem že mislil, da sem zadnji, pa sem med sestopom kljub temu še srečal 3, ki so se šele […]

