Kratka nemska v Steni
Za obletnico plezanja sem si zazelel preplezat eno svojih prvih smeri. Malo sem iskal soplezalca in se na hitro zmenil z Benotom (Hostnikom). Ujela sva kar lepo vreme, le ko sva prišla nazaj do Aljaževega doma se je ravno ulila plohca...midva pa pod marelo na ka


