Peščeni raz
Ker se z Alešem nekako še nisva naveličala zime, sva se včeraj odpravila gledat razmere nad Okrešljem. Na dostopu se nama je prikazalo celo sonce, tako da nama je bilo kar pošteno vroče. Odločila sva se za Peščeni raz v Turski gori. Odločitev se je izkazala za pravilno, saj so naju pričakale solidne





