Razdevičili dve Jezerjanki
Ti, kam gremo plezat? Ej stari nevem…dej se slišmo zvečer. Idej pade veliko, na koncu pa spet pristanemo na Jezerskem. Lahko bi rekel že mini okupacija, pa kaj, če je pa dobr! Štartamo okoli šeste ure zjutraj iz izhodišča na Jezerskem, in nadaljujemo proti Češki koči. Zaradi slabega stanja sl

