Srednji in Visoki Rokav
V soboto sva se z Duškotom odpravila v Martuljški konec - splezala sva na Srednji in Visoki Rokav. Kmalu po osmi uri sva že grizla iz Vrat po strmi poti navkreber proti nedavno obnovljenem bivaku II na Jezerih. Bila sva v pričakovanju kakih Čehov ali pa Poljakov, ampak je bil bivak prazen. Že sva b
