Novi vrh-Peči
Danes sva z Markom Lebanom plezala- trilogijo- v Novem vrh,kot jaz rad rečem povezavi treh smeri v južni,mali in vzhodni steni.Čez južno steno sva se podala po Megleni,v mali steni sva poplesavala v Jesenski,v vzhodni pa sva začela po Varijanti štirih na raz in po njem nadaljevala prav na vrh. Pravz


