Še ena izpolnjena želja: “Ot Rut”
»Ne vem, kako bo Bor ves teden zdržal brez mene … In kako boš ti sam z vsemi mulci in obveznostmi?! Pa v službi imam spet zaostanke. Joj, še za Planinski vestnik moram čim prej en intervju narediti … Mogoče je vseeno bolje, da ne grem …« sem med vrsticami (v koroškem narečju, al) namigovala […




