Izlet mladih v Paklo
Pred petintridesetimi leti sva se z Branetom udeležila najinega prvega prvomajskega tabora AK Ravne v Paklenici. Takrat še tečajnika skupaj nisva smela plezati. Pozneje sva vsak po svoje tam plezala pogosto, skupaj pa do Aniča kuka nisva prišla. Vse kar nama je uspelo je bil Nosorog v “Kukovih


