Nad Jezerskim
Želja, da letos plezam več v KSA, se je uresničila. V sredo sem tako prvič obiskala Dolgi hrbet in z Andrejem (AO Črna) splezala smer Trikot. Ko sva dostopala proti Koči na Ledinah, se je stena vedno bolj zapirala s črnimi oblaki. Vseeno je vreme zdržalo, je pa verjetno dež ponoči nekoliko začinil k

