Debela peč
Prejšnji torek (16. 7.) smo z Nino in Urbanom splezali smer Jesih – Potočnik (IV/III, 600m). Zaradi severne lege stene in stabilne napovedi se nam zjutraj ni prav nič mudilo in smo se lahko fajn naspali; pa še med tednom smo bili in se nismo preveč bali za kakšne naveze pred nami. Slednje se j
