
Napaka v zapisniku
oz. napačna interpretacija, so rekli po tem, ko so se vrnili iz sestanka z vlado, ki se je mimo grede končal v po moje rekordnem času v prej kot eni uri. Torej, ko gre za sestanek med vlado in posvetovalno skupino za covid v času, ki je zopet kar napet se le ta konča v prej kot eni uri in gled
