
Ali hočemo javno zdravstvo
je bilo eno od vprašanja v zadnji Tarči, ki ga je izustil eden od politikantov, ker, da ga obdržimo pač baje moramo dvigniti plače zdravnikom. Ob enem beremo, da zdravniki, pa jaz vem da ne vsi, v teh časih kopičijo enormne zaslužke, ob enem tudi vemo, da taisti zdravniki v času, ko naj bi del
