
Po vseh zapletih
z odhodom na Frontex misijo sem danes pristal na otoku Lesbos, kjer če ne bo kakšne spremembe naj bi bil do 18. junija, ko se vračamo domov.Je pa vedno tako, da človek vse enkrat doživi prvič in tako tudi to, da letiš z vladnim letalom Slovaške, ja prav ste prebrali Slovaške. Ni kaj eni pač poskrbij

