
Lokdaun 2
se je začel, no tokrat kot se za 2.0 verzijo spodobi malo apgrejdan z policijsko uro in nošenjem mask tudi zunaj. O tem kaj si o tem mislim, bom zadržal za sebe... Si pa edino želim, da to nebi določene skupine ljudi, ki poskušajo s poštenim delom priti skozi življenje to vrglo na beraško pali
