
Še pomnite
tovariši bi se temu lahko reklo, a vsake tolko še imam čas in malo počekiram domači hrib. Ko sem šel gledat nazaj sem se mi ni zdelo da je od tega že več kot tri leta ko sem nazadnje naredil to turo.Tokrat skoraj isto z razliko, da je bilo vreme malo bolj kislo in me je v zadnjem delu tudi konkretno
