
Pikico ga je še
... puhca. :) Vzpon po poti okoli hriba - pot shojena, višje od planine je špura "preluknjana" od pešakov in na nekaj delih pomrznjena, vendar je vseeno šlo brez srenačev. Spust čez vrh proti izhodišču. Na sploh podlaga kar sfurana, z vrha trdo, nekaj skorje, nižje skozi gozdne dele pa je vsak še n
