
Iz "Jelovice"
Štart v Česnjici. Takoj je zgledalo še dobro in snega za izvoz. Kmalu za ovinkom pa povsem druga slika, zato smuči nesemo do zgornje, glavne ceste. Cesta je na frišno splužena, še od Podstana malo naprej. Vseeno je primerna za hojo s smučmi, le vmes je še ena večja kopnina, za ponovno odpenjanje (ne
