
ŠPŠ
V Zajzeri je prava zima, pri -15°sva se ogrela šele na koncu tekaške steze, pred mostom. V Spodnji Špranji sva skozi gozdičke par krat izgubila sled, do kanjona ni bilo težko najti. Prehod v Zgornjo Špranjo ni narejen, premalo snega (sva preverila pri povratku). Nadaljevala sva po levi grapi, pred v
