
Res je bil sneg
Start od lovske koce cez planino Razor.To je cez sedlo desno gor ko vidis plaz pod Gladkim vrhom.Pricakovala sva bedne skorjaste razmere vendar je odjuga ze predelala sneg tako da se da lepo odvijugat do avta.Smucala sva po smeri pristopa in ne cez plaz.Vglavnem lepo smucljiv odpuscen sneg.Ce pa zgr
