
ljubeljščica (Matjaž, 08.05.2021)
Triangelj,vrh Ljubeljščice,pa laška flaška v domu na Zelenici...Saj nič ne rečem,ampak bilo je lepo.Puterček dokler se pelješ na dilah pa ena sama fantazija.Do avta je 15 min lahkotne hoje,po poti navzgor pa stopiš na sneg in po ozkih jezikih lahko na smučeh zajahaš ze po prvi vzpetini.Jaz sem do d
