
Jalovčev ozebnik (Štehi, 17.05.2020)
Včeraj smo smučali skozi ozebnik in s Kotovega sedla. Po dolini smo si pomagali z bicikli, potem pa 45min. hoje do snega. Smučarija, kljub jutranjemu dežju, ni bila slaba. Precej pa je kamenja na snegu, sploh skozi ozebnik – obvezne so stare dile. Še zmeraj se splača! Več fotk na TurnaRit.si K

