
Dobrač
Po dolgih dnevih deževnega vremena, smo se v nedeljo zjutraj z Gorazdom, Manco in Darjo odpravili na Dobrač. Zjutraj me je Gorazd prepričal, da tudi če bo deževalo gre. Po dnevih lenarjenja sem si rekel:Gremo, kar bo od vremena pa pač bo, lenarjenja, izgovorov in plezanja po telovadnicah na umetni s







