
Schwarzeck
Prejšnji dan smo videli, da je okoli Obertaurena na severu še nekaj pršiča. Zircknital je odpadel. Ta hrib sva z Mitjem par let nazaj zgazila. ima pa še napako, ki odvrne množiče, dolg dostop po cesti in 2 dviga nazaj grede. . Tako smo parkirali v Twentu, ogromno smučin je bilo iz smeri Lackenspitze

