
Dobesedno preveč snega
Zaradi prevelike količine novega snega in tehnične okvare nismo uspeli prigaziti na vrh. Trenutno je sneg preveč nepredelan za uživaško smuko. Novega snega je več kot en meter. Brez smuči se višje predira do vratu. Na koncu je bila to predvsem zelo dobra kondicijska tura (gazili gor in še malo dol g

