
Wald
Danasnji dan je bil popotniski. Prvo so nas obrnili v dolini Moll.. Potem Katchberg se kr zaprt, nazadnje sli v Wald kjer je rampa 2 km pred parkiriscem. Ker smo imeli dost potovanja smo sli po dolini pes. Snega je ogromno. Vrhnja plast zmrznjena. cca na 1700 pa se je zacela pravljica. Okoliske flan
