
KONČNO PRVI DVATISOČAK LETOS - KRN, 20.9.2025
Pr mej duš, da je že mal zgledalo, da ga letos niti ne bom dosegla? Še za soboto je moj navijal, da bi šla raje do morja se kopat, a sem ga vendarle prepričala, da greva na Krn...Kopala se bova pa že v Soči - če bova mejla j...:))Zjutraj nisva nič kaj preveč hitela z vstajanjem, tako da sva ob

