
Debeli vrh in Mrežce (Silvo1952, 18.11.2017)
Snega na Pokljuki bore malo, a z višino naraste. Najprej smo se povzpeli na Debeli vrh. Smuka po trdem, deloma skorjastem snegu odlična. Nižje smo prestopili dolinico in se povzpeli po južnem grebenu na Mrežce ter odsmučali proti Razorju in nato prečili zahodno pobočje Mrežc. Smuka dobra do nižjelež
