B I
V nedeljo smo šli malo uredit bivak. Hudega dela nismo imeli. Se opazi, da k temu bivaku hodijo gorniki, ki skrbijo za red. Bivak smo prezračili, pometli, sphali deke in se skrili pred padajočim kamenjem. Za letošnjo sezono je vse … Beri naprej → The post B I first appeared on AO Jesenic
