Korona pršič
Tretji powderalarm sem le ujel, saj mi je prve dva v tej sezoni odnesel Covid.Razmere niso bile blesteče, a za prvič v sezoni je bilo odlično. V zgornjem delu je bil pršič že malo zmahan od vetra, ampak je vseeno šlo. V srednjem delu je bilo najbolje, samo ga je bilo pa le 25cm brez …





