2. slap v Krnici
V nedeljo zgodaj zjutraj smo se odpravili v Krnico. Po začetnem razočaranju in presenečenju, da je od slapu v spodnjem cugu ostal le še en “smrkelj” ledu, smo ugotovili, da stojimo pod prvim slapom. Ko najdemo pravi (drugi) slap (🤦🤷😂) ugotovimo, da glede na razmere izgleda zelo solide




