Vidova smer VI+, 130m
  Po včerajšnjem grizenju kolen na Špik in neskončnemu sestopu skozi Kačji graben, sva se s Čarotom odločila, da greva danes rajši nekaj kolenom prizanesljivejšega-Vidovo smer VI+, v NŠG. Odpravila sva se že zgodaj zjutraj, da bi ubežala vročini, a … Beri naprej →

