Desni slap pod Prisojnikom
Danes sva z Tončkom končno po 2 tednih cincanja šla plezat led pod Prisojnik, in sicer v desni slap oziroma varianto. V spodnjih dveh raztežajih so bile razmere božanske, putrček pa to, pa okej nekaj trdega ledu. Spodnja sveča je tudi v celoti lepo narejena. Zgornja sveča pa seveda ne, zato sva jo o



