Novotarija v Trenti
Za soboto se nikakor nisem mogel odločiti ali bi šel po re-kreacijo v Kamniške ali po kreacijo v Julijce. Šele na obvoznici me je potegnilo v kreacijo in tako sem parkiral v Trenti in šel za nosom iskati razmere in lepe prehode. In našel sem jih :). Po nekajurni hoji sem uzrl linijo, ki sem jo oceni

